Jesteś tutaj: O firmie

O firmie

Szacuje się, że każdego roku 2,3 miliona ludzi na całym świecie cierpi z powodu wypadku lub choroby związanej z pracą, co przekłada się na ponad 6000 zgonów każdego dnia.

Oferujemy kompleksowy pakiet szkoleń BHP, który odzwierciedla naszą pasję i wiedzę. Każdego roku kształcimy ponad 12 000 delegatów z całego świata, aby pomóc im zwiększyć kwalifikacje i umiejętności, zmniejszyć ryzyko wystąpienia wypadku przy pracy i sprawić, by miejsca pracy były zdrowsze i bezpieczniejsze, aby pracownicy mogli bezpiecznie wrócić do domu do swoich rodzin po zakończeniu dnia pracy.
Wykształceni, dobrze poinformowani pracownicy i kierownictwo, którzy wiedzą, jak działać i przewodzić bezpiecznie i skutecznie, przyczyniają się do ogólnego stanu zdrowia i bezpieczeństwa Twojej organizacji. Twoja firma może być prawnie zobowiązana do zapewnienia pracownikom szkoleń z zakresu bezpieczeństwa pracy lub może się okazać, że regularne sesje coachingowe w temacie BHP prowadzą do lepszej produktywności i mniejszej liczby incydentów.

Wykracza poza wymagania prawne i pomagamy stworzyć interfejs roboczy, który promuje kulturę bezpieczeństwa. Bez względu na rodzaj prowadzonej przez Ciebie fimy, mamy rozwiązanie, które pomoże Ci osiągnąć Twoje cele. Nasi konsultanci doradzą Ci w zaplanowaniu harmonogramu, selekcji odpowiednich tematów zajęć, wyborze między szkoleniem a coachingiem lub połączeniem tych dwóch oraz podjęciem decyzji, które rozwiązania są najbardziej sensowne. Oferujemy również eksperckie usługi wprowadzające, które są skutecznym sposobem na wprowadzenie nowych pracowników do Twojej organizacji lub strategiczne wzmocnienie Twojego przesłania dotyczącego bezpieczeństwa.

Zadzwoń: 326 007 962 Telefon